Ja zrobić coś ze starych koszulek

Poradnik dodany przez: SprytneBabki
9680 0

FB: http://facebook.com/sprytnebabki

Co zrobić z częściami garderoby, których już nie używamy? Przerobić je tak, żeby nabrały niepowtarzalnego charakteru i stały się naszą nową wizytówką. Sprytne Babki prezentują kilka ciekawych sposobów na to, jak można proste tkaniny wykorzystać do stworzenia czegoś wyjątkowego, co będzie odpowiadało naszej osobowości. Zastosowana w danym wypadku technika zależy od tego, czy planujemy wykonać coś przebojowego, czy po prostu na odmianę wyglądu ulubionej koszulki. Najprościej więc obejrzeć filmik i wybrać coś dla siebie.


Można wyciąć określony wzór na tylnej części, tak, żeby odsłonić plecy. Dowolność stanowi tutaj bardzo ważny element – możemy wycinać wszystko, co tylko nam się podoba. Innym sposobem, aby stworzyć modne bluzki jest wykonanie topu po obcięciu rękawów. Można wykonać także coś, co spodoba się dzieciom – np. odrysować wybrany przez siebie szablon na przedniej stronie koszulki, następnie nanieść farbę do tkanin i wykończyć całość puchatym ogonkiem, dzięki któremu królik zyska swój charakterystyczny element, za który kochają go dzieci. Można także wykonać recycling, wycinając paski i splatając je w bransoletki albo postarzeć bluzkę w stylu retro. Wszystko zależy od naszej pomysłowości i inspiracji.

Takie stylizacje to wyjątkowa zabawa dla każdej kreatywnej osoby, a także sposób na relaks, dzięki któremu będzie można dodatkowo przygotować modne bluzki. Łączenie przyjemnego z pożytecznym to z całą pewnością dziedzina, na której Sprytne Babki świetnie się znają.

Na wideo znaleźć można ciekawe pomysły, dzięki którym projektowanie koszulek stanie się zabawą, sprawiającą nam dużo przyjemności i satysfakcji z efektu końcowego.

Składniki:

  • WYCIĘTY WZOREK 0:28
  • KOSZULKOWE BRANSOLETKI 1:15
  • KOSZULKA NA LATO 1:56
  • T-SHIRT DLA DZIECKA 2:47
  • ROCKOWA KOSZULKA 3:30

Do poradnika Ja zrobić coś ze starych koszulek przypisano następujące tagi:

recycling koszulki stylizacje modne bluzki projektowanie koszulek sprytne babki

Skomentuj poradnik

Poradnik Ja zrobić coś ze starych koszulek skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...