Jak i kiedy ratować związek

Poradnik dodany przez: FloWish
8577 0

Witajcie!

Nie macie czasami dość wszystkiego? Humor jaki Wam towarzyszy można jedynie porównać do tego, który spotkamy podczas pogrzebów? Nie jest to może żadne pocieszenie, ale moje drogie, nie jesteście same. Wiele z nas ma ten problem, tylko wstydzi się o tym mówić, czy po prostu boi. 

A może Twój związek nie jest już taki szczęśliwy, jakiego pragniesz? Związek i uczucia, to bardzo delikatna sprawa, której nie wolno lekceważyć. Miłość w związku niestety czasami uchodzi, ulatnia się, a my często nie mamy na to wpływu... Niestety za drugą osobę nie możemy decydować i nakazać jej kochać nas. Szczęśliwy związek to taki, w  którym obie strony są w stanie skoczyć za sobą w ogień, dbają o siebie. Jeśli zaniedbamy siebie, to ani rodzina, ani dzieci, ani nikt inny nie pomoże. Podstawa to wzajemny szacunek. 

Jeśli go zabranie, to nie będziemy mieli już nic. Czasami jednak utrata wzajemnego szacunku, to proces długotrwały, który można po prostu przerwać, jeśli będziemy mieli odrobinę odwagi i samozaparcia. 

Pamiętajcie, że pomoc w ratowaniu małżeństwa, to teraz normalna rzecz. Są do tego powołane specjalne instytucje, które mają na celu ratunek czyjegoś walącego się życia. 

Napiszcie, powiedzcie co Was trapi, a my powiemy Wam, jak zbudować szczęśliwy związek.

A może znasz kogoś, kto ma takie dylematy i powinien to zobaczyć? Kogoś w związku długoletnim i znudzonym? Albo w pełnym awantur?

Co zrobić? Jak podjąć decyzję?

Dominika Cwynar odpowiada

chcecie więcej? zaglądajcie na nasz kanał

dołączcie do społeczności FlowLand'owiczów na http://flowland.pl

Polubcie nasz profil na Facebooku https://www.facebook.com/FloWish/

Dodajcie nas nas na G+ https://plus.google.com/+FlowLand/pos...

Instagram https://www.instagram.com/flowland.pl/

Pinterest https://www.pinterest.com/flowishpl/

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak i kiedy ratować związek skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...