Jak konturować twarz okrągłą

Poradnik dodany przez: blogmakijazpl
10295 0

Makijaż to ozdoba każdej kobiety, jest dla niej jak druga skóra. Krótko mówiąc musi być tak dobrany żeby kobieta wyglądała jak najbardziej naturalnie. Modelowanie twarzy Pań może różnić się w zależności od tego jakich użyjemy kosmetyków, ale także dużo zależy od tego jaką mamy twarz.

Nawet robiąc makijaż krok po kroku może nam coś nie wyjść, ale to już kwestia wprawy jaką posiadamy. Konturowanie twarzy jest bardzo trudną czynnością, ponieważ trzeba zwrócić uwagę jaki ktoś ma jej kształt. Inaczej będzie konturowana okrągła twarz, a zupełnie inaczej pociągła. Dlatego drogie Panie musicie uważać jak robicie makijaż. Okrągła twarz jest bardzo bardzo trudna w modelowaniu.

Dlatego jeśli zastanawiasz się, jak wykonturować swoją okrągłą twarz? Prezentujemy tutorial w wykonaniu Ani Galińskiej, dzięki któremu wydobędziesz swoje najlepsze cechy!

Mamy nadzieję, że to pomoże Ci dobrać odpowiedni makijaż do Twojej twarzy, a także jak już wcześniej było napisane, pomoże wydobyć wszystko co najlepsze z Ciebie :).

Do poradnika Jak konturować twarz okrągłą przypisano następujące tagi:

makijaz modelowanie twarzy makijaż krok po kroku konturowanie twarzy okrągła twarz makijaż okrągła twarz

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak konturować twarz okrągłą skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...