Jak malować paznokcie - pajęczynka

Poradnik dodany przez: nawiedzona101
8820 0

Dłonie i paznokcie to wizytówka każdej kobiety. Zaraz po ubiorze i butach rozmówca patrzy na dłonie drugiej o osoby. Po tych elementach można poznać, czy dana osoba jest zadbana, jak podchodzi do pewnych spraw, a także jakim będzie biznesowym kontrahentem.

Jeśli nie jesteśmy osobami, które często chodzą do kosmetyczki, to malowanie paznokci powinno pójść nam w miarę sprawnie, zresztą, każda kobieta powinna umieć pomalować paznokcie.

Wzory i paznokcie to rzeczy, które wcale tak daleko od siebie nie są :). Teraz praktycznie każda kobieta chce mieć coś namalowane u siebie na dłoniach. Stylizacje paznokci są różne i zależą głównie od tego co akurat jest na topie i jak to ugryźć. Na przykład pajęczynka na paznokciach, to bardzo popularny wzór, ale podobno trudny do zrobienia. Nic bardziej mylnego.

Dzisiaj pokażę jak zrobić takie odjazdowe paznokcie. Krok po kroku możecie zobaczyć, że to wcale nie jest trudne, a co więcej, że można to bez problemu zrobić w każdym domu i nie potrzebujemy do tego tak naprawdę niczego :).

Do poradnika Jak malować paznokcie - pajęczynka przypisano następujące tagi:

dłonie i paznokcie malowanie paznokci pajęczynka na paznokciach wzory paznokcie stylizacje paznokci paznokcie krok po kroku

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak malować paznokcie - pajęczynka skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...