Jak namalować wzór na koszulce - śmieszny kotek

Poradnik dodany przez: NicoleDe7
7205 0

Jesień to pora roku, która nie każdemu sprzyja. Jesteśmy zmęczeni, przynudzeni i sami nie wiemy co mamy ze sobą zrobić. Siedzenie przed telewizorem i odkładanie tłuszczu nic nie pomoże. Jeśli interesujesz się modą to mamy rozwiązanie na wolne chwile!
Hm... a może by tak jesienna stylizacjaO krok dalej... Sesja jesienna? A może i przeróbki, ubrań, własne uszyte ubrania? Co ty na to? Właściwie o co mi chodzi?! Zacznijmy od początku.

Na początek może jesienne trendy. Wystarczy zajrzeć do szafy, z pewnością znajdziesz coś w czym dawno nie chodziłaś, a wystarczy mała przeróbka i super nowy ciuszek:) No dobra, ale właściwie co mam takiego z nim zrobić? Jeśli masz starą koszulkę, to zapewne wiesz, że malowanie na koszulkach to ostatnimi czasy trend. Farba do materiału i heja! Zastanawiałaś się kiedyś, jak namalować wzór na koszulce?

Pokazuje jak namalować samodzielnie aplikację na koszulce w tym wypadku śmiesznego kotka.

Jak siedzieć w domu to tylko produktywnie- Filiżanka kawy i do roboty.:) Takie własne przerobione ubrania to super pretekst do sesji jesiennej. Może i zdjęcia nie będą na pierwszych stronach gazet, ale kiedy spojrzysz za kilka lat na nie, będziesz mogła śmiało powiedzieć - To były czasy. A może fajna stylizacja??? Wiadomo, że każda kobieta lubi włożyć na siebie coś fajnego i usłyszeć od koleżanek:" Super wyglądasz!". Dlatego czemu by nie dobrać fajnej stylizacji i założyć ją następnego dnia? Super zabawa gwarantowana, a miny koleżanek na efekt Woow - bezcenne!

Więcej informacji na moim blogu:

Pomysły plastyczne dla każdego DiY - Joanna Wajdenfeld http://pomyslyplastyczne.blogspot.com

Do poradnika Jak namalować wzór na koszulce - śmieszny kotek przypisano następujące tagi:

stylizacje malowanie ubrań malowanie koszulki jak namalować wzór na koszulce farba do materiału malowanie na koszulkach

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak namalować wzór na koszulce - śmieszny kotek skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...