Jak ozdobić paznokcie - białe paznokcie z kryształkami

Poradnik dodany przez: korcza44
8743 0

Malowanie paznokci to coś co pozwala nam, płci pięknej wyróżnić się z tłumu. :) W moim dzisiejszym filmie szkoleniowym chciałabym pokazać Wam, modne wzory na paznokcie z kryształkami.

Moje drogie! Pewnie często zastanawiasz się, jak pomalować paznokcie na dzisiejszą imprezę, czy też wyjście z koleżankami na kawę. I nic dziwnego w końcu są setki modnych wzorów na paznokcie i pewnie macie problem wybrać ten najciekawszy sposób zdobienia paznokci na dany dzień. Nie martwcie się! :) Dzisiaj pokażę Wam skuteczny i niesamowity patencior na paznokcie z kryształkami, które pozwolą Wam zabłysnąć w towarzystwie i sprawić, że koleżanki będą Wam zazdrościć! :)

Dzięki za oglądanie i do zobaczenia! Jeśli szukacie innych ciekawych patentów na malowanie paznokci, to z pewnością znajdziecie je na tym portalu. :)

Kevin MacLeod: Carefree – na licencji Creative Commons Attribution (https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/) Źródło: http://incompetech.com/music/royalty-free/index.html?isrc=USUAN1400037 Wykonawca: http://incompetech.com/

Do poradnika Jak ozdobić paznokcie - białe paznokcie z kryształkami przypisano następujące tagi:

dłonie i paznokcie malowanie paznokci zdobienie paznokci jak pomalować paznokcie paznokcie z kryształkami modne wzory na paznokcie

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak ozdobić paznokcie - białe paznokcie z kryształkami skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...