Jak poderwać dziewczynę - 4 wskazówki i mity o podrywaniu

Poradnik dodany przez: Radecki-XON
11452 1

Podrywanie dziewczyn nie jest bieganiem za nią i żebraniem o jej numer. Tutaj trzeba wykonywać przemyślane ruchy, szczególnie na początku znajomości i trzeba zadbać o kilka ważnych rzeczy. Ten film pokaże Ci 4 wskazówki o mitach uwodzenia kobiet i zobaczysz też a raczej będziesz mógł się nauczyć naturalnego podrywania dziewczyn. 4 wskazówki i mity o podrywaniu już na Ciebie czekają. Każdy kto zastanawia się jak poderwać dziewczynę powinien zobaczyć ten poradnik i zachęcam też do zapoznania się z innymi tego typu poradami na moim profilu. No i pamiętaj, że same dobre teksty na podryw nie wystarczą. Tu trzeba czegoś więcej, czegoś bardziej wysublimowanego. Uwodzenie i podrywanie to sztuka i gra, w której obowiązują pewne zasady i reguły i im szybciej je poznasz tym lepiej i łatwiej Tobie pójdzie podryw. 

Uwodzenie kobiet to temat, który bardzo interesuje wielu facetów. Niestety często w necie trafiamy na kompletnie bezsensowne porady, które po prostu wmawiają nam nieprawdę. Tutaj znajdziesz wskazówki, które nie są oderwane od rzeczywistości i które często są czystą i bolesną prawdą.

Do poradnika Jak poderwać dziewczynę - 4 wskazówki i mity o podrywaniu przypisano następujące tagi:

podryw podrywanie uwodzenie związek i uczucia podrywanie dziewczyn jak poderwać dziewczynę uwodzenie kobiet teksty na podryw teksty na podryw dziewczyny

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak poderwać dziewczynę - 4 wskazówki i mity o podrywaniu skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...