Jak podrywają inteligentni - najlepsze sposoby na podryw

Poradnik dodany przez: RobertMarchel
11471 0

Związek i uczucia, to bardzo delikatna sprawa. Często pierwsze wrażenie decyduje o tym, jak potoczy się nasza dalsza znajomość. Sposoby na podryw są różne. Niestety nie wszystkie zawsze się sprawdzą. Techniki podrywu, które Wam przedstawię mam nadzieję, że wykorzystacie, bądź chociaż wyciągniecie z nich lekcję. Wielu z Was jest nieśmiałych i zastanawia się jak podrywać dziewczyny, ale zapomina o tym czego unikać przy podrywie. Błędy przy podrywaniu zdarzają się każdemu, niektóre można obrócić w żart, niektóre są niezauważalne, ale jeszcze inne skreślają nas całkowicie. Dlatego właśnie powstają te filmy.

http://www.facebook.com/robertmarchel - znajdź mnie na facebooku!

Mała odpowiedź motywacyjna dla ludzi, którym nie chce ruszyć się z domu. Albo dla ludzi, którzy odradzają podrywanie.

Kanał na którym jesteś porusza tematykę relacji damsko-męskich. Filmy dotyczą uwodzenia kobiet i mężczyzn, podrywania w codziennych sytuacjach, a także podrywu czy uwodzenia konkretnej dziewczyny lub chłopaka.

Więcej filmów i materiałów z uwodzenia i podrywu, a przede wszystkim „Test Flirtu i Ciętej Riposty" oraz „Test Atrakcyjności" znajdziesz na stronie:

http://jakzdobywac.pl/

 

Do poradnika Jak podrywają inteligentni - najlepsze sposoby na podryw przypisano następujące tagi:

związek i uczucia techniki podrywu sposoby na podryw jak podrywać dziewczyny czego unikać przy podrywie błędy przy podrywaniu

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak podrywają inteligentni - najlepsze sposoby na podryw skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...