Jak pomalować paznokcie - czerwień w brokacie

Subskrybuj kategorię
Subskrybuj kategorię:
Dłonie i paznokcie
Dodaj do ulubionych
Zgłoś film
  • Data dodania: 16.03.2016 / 11:00
  • Odsłony: 3 867
  • Ocena: 0.00
  • Głosy: 0
  •  

Poradnik dodany przez:

agentka77

Do poradnika jak pomalować paznokcie - czerwień w brokacie przypisano następujące tagi:

Dłonie i paznokcie to wizytówka każdej kobiety. Nie znam żadnej babeczki, czy to młodej, czy tej starszej, która wyjdzie z domu bez zrobienia sobie dłoni. Znaczy inaczej, oczywiście, kobiety wyjdą tak z domu, ale to nie znaczy, że nie chciałby wyglądać jak gwiazdy światowego wybiegu. Czasami po prostu malowanie paznokci to rzecz, na którą nie ma się czasu albo funduszy. Dzieci, rodzina, praca, pensja, wszystko to ma wpływ na to jak wyglądamy. Czasami jednak warto zaglądnąć do internetu i znaleźć sposoby, na to żeby wyglądać dobrze, a nawet bardzo dobrze, niewielkim kosztem jeśli chodzi o czas, a także o fundusze. Zdobienie paznokci nie musi kosztować majątku, możemy to zrobić sami za niewielką kwotę, wystarczy jedynie chcieć.

U mnie dodatkowo znajdziecie instrukcję jak takie paznokcie krok po kroku zrobić, tak żeby prezentowały się jak najlepiej. Czerwień w brokacie, którą Wam zaprezentuję będzie naprawdę ciekawa. Brokat na paznokciach wygląda niesamowicie, prezentuje się zawsze odpowiednio i pasuje na wiele okazji, czy też imprez ze znajomymi.

Pomysł bardzo prosty i nie skomplikowany, wystarczą dwa kolory, jeden dowolny, a drugi brokatowy. Nie jest ważne jak naniesiecie brokat, czy u góry paznokcia, czy na dole, a może po środku lub po przekątnej. Te pomysły zawsze wyglądają pięknie, spróbujcie same, ja daje przykład, inspiruję a nie chwale się, więc czekam na zdjęcia Waszego gotowego efektu :). Chwalcie się w komentarzach jak Wam poszło, na wszystkie pytania bardzo chętnie odpowiem.

Zobaczcie także kilka filmów, które mnie zainspirowały:

Jak zrobić żółto zielone neonowe paznokcie

Jak zrobić eleganckie czarno białe paznokcie

Kategoria: Dłonie i paznokcie

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak pomalować paznokcie - czerwień w brokacie skomentowało 0 osób.

Pozostało 1500 znaków