Jak pomalować paznokcie na lato

Poradnik dodany przez: blogmakijazpl
11591 0

Supermodne pazurki na lato dodadzą zadziorności Twojej stylizacji na wakacje. Czy to na plaży, czy też na basenie, po prostu wszędzie będziesz wyglądać supermodnie. Tak naprawdę, więcej dodatków nie potrzebujesz! Zobacz ten poradnik na wakacyjne paznokcie i sama wykonaj malowanie paznokci w tym stylu. Sprawdź, po jakie lakiery warto sięgnąć. Trendy w manicure dekoduje dziś Ania Galińska, czyli Mistrzyni Makijażu Sephora i główna blogerka na naszym blogu blogmakijaz.pl.

Modne paznokcie każda z nas chce mieć a dzięki poradnikowi krok po kroku i Ty możesz zabłysnąć takim świetnym i przede wszystkim modnym wzorem na paznokcie. Na lato mamy dla was przygotowane coś specjalnego, więc koniecznie zobaczcie te wakacyjne szaleństwa. Niech i wasze pazurki na lato nabiorą nowego i modnego wymiaru. 

Szukając pomysłów ma modne paznokcie, nie możecie ominąć przykładów tutaj podanych. Niech poradnik będzie dla was też inspiracją odnośnie obecnie obowiązujących trendów wakacyjnych . Zapraszamy do filmu.

Składniki:

  • Produkty użyte w tutorialu znajdziesz na http://www.sephora.pl

Do poradnika Jak pomalować paznokcie na lato przypisano następujące tagi:

dłonie i paznokcie malowanie paznokci paznokcie na lato modne paznokcie pazurki na lato paznokcie na lato wzory wakacyjne paznokcie

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak pomalować paznokcie na lato skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...