Jak pomalować paznokcie w stylu Katy Perry

Poradnik dodany przez: mika919
12079 0

Dzisiaj coś specjalnego, czyli propozycja malowania paznokci w stylu Katy Perry. Jak malować paznokcie jak Twoja ulubiona gwiazda? To tak naprawdę nic trudnego i możesz to sama zrobić w domu. Niepotrzebna będzie wizyta u kosmetyczki i nawet nie będziesz potrzebować pomocy koleżanki (chociaż we dwie to zawsze lepiej się robi takie rzeczy i od razu będzie czas na pogaduchy przy malowaniu paznokci. Wzory z których możecie skorzystać jest sporo bo przecież Katy Perry lubi dbać o paznokcie i często nimi zaskakuje. Jednak ten, który tutaj zobaczycie to naprawdę ładny i prosty w wykonaniu, więc go polecam. 

Malowanie paznokci krok po kroku tutaj macie podane dokładnie więc ten filmik wystarczy abyście mogły same wykonać to co w poradniku. A myślę, ze naprawdę warto. Same zobaczycie jak to wygląda, bo przecież efekt końcowy dokładnie widać. Komu się spodoba, niech robi tak samo. Ja osobiście bardzo lubię to zdobienie paznokci, też pewnie dlatego, że jest ono w stylu Katy Perry :) 
Co o tym sądzicie?

Do poradnika Jak pomalować paznokcie w stylu Katy Perry przypisano następujące tagi:

dłonie i paznokcie malowanie paznokci malowanie paznokci krok po kroku malowanie paznokci wzory jak malować paznokcie paznokcie katy perry

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak pomalować paznokcie w stylu Katy Perry skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...