Jak pomalować paznokcie we wzorek czarnych łat krowy

Poradnik dodany przez: xxnina34RT
18294 0

Bardzo często zdarza się nam kobietom, że nie mamy pomysłu jak pomalować paznokcie danego dnia. Niekiedy inspiracji szukamy w Internecie jednak często wzorek na paznokcie, który nam się spodoba, nie posiada wyjaśnienia jak go wykonać. Dlatego postanowiłam wykonać dla Was taki krowi wzorek, który może zostanie przez Was użyty.

Czarne łatki na paznokciach wyglądają bardzo ciekawie i sympatycznie, a robi się je bardzo prosto. To co nam będzie potrzebne to biały lakier na podkład, czarny do wykonania naszych krowich łatek, cielisty do wykonania pyszczka krówki i bezbarwny do zabezpieczenia naszego dzieła. Kiedy potrzebne lakiery mamy już przygotowane możemy zabierać się do wykonania wzorku na paznokciach.

Krowi wzorek to prosta sztuka. Na początku paznokcie malujemy na biało. Następnie za pomocą kulki wykonujemy czarne łatki na paznokciach, oprócz na palcu serdecznym. Na tym palcu dodamy jeszcze jeden element, a mianowicie pyszczek krowy. Oceńcie same jak podoba Wam się ten efekt, a najlepiej wypróbujcie go w domu. Czarne łatki na paznokciach wyglądają dla mnie bardzo sympatycznie.

Do poradnika Jak pomalować paznokcie we wzorek czarnych łat krowy przypisano następujące tagi:

dłonie i paznokcie malowanie paznokci jak pomalować paznokcie wzorek na paznokciach krowi wzorek czarne łatki na paznokciach

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak pomalować paznokcie we wzorek czarnych łat krowy skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...