Jak pozbyć się wągrów i jak wybielić paznokcie

Poradnik dodany przez: -Anonimowa
10198 0

Drogie Panie, wiele z Was pewnie ma problem z paznokciami. Nie wiecie pewnie jak pozbyć się wągrów, które nękają nękają Wasze paznokcie? Dzisiaj zaprezentuję Wam domowe receptury na wągry oraz pokażę jak wybielić paznokcie.

Sposobów na wągry jest pewnie wiele, ale ja pokażę Wam ten, który według mnie jest najlepszy i najskuteczniejszy. Domowe receptury sprawdzają się w przypadku braku czasu na wyjście do kosmetyczki, czy gabinetu odnowy. Wszystko zrobicie same, we własnym domu i to bez użycia specjalistycznych narzędzi.

Będą to domowe receptury, więc nie musicie się martwić o chemiczne właściwości stosowanych substancji, czy to, że uszkodzą Wam paznokcie. Dlatego jeśli zastanawiacie się jak pozbyć się wągrów. 

Do wybielenia paznokci będziemy potrzebowali sody oczyszczonej. Soda oczyszczona ma właściwości takie, że Wasze paznokcie będą wyglądały jak po wizycie w najlepszym salonie kosmetycznym.

A teraz zapraszam Was do filmu, w którym pokaże Wam domowe receptury na to jak pozbyć się wągrów.

Składniki:

  • Potrzebujemy:
  • *łyżkę sody oczyszczonej
  • *łyżkę przegotowanej wody

Do poradnika Jak pozbyć się wągrów i jak wybielić paznokcie przypisano następujące tagi:

domowe receptury sposoby na wągry jak pozbyć się wągrów soda oczyszczona właściwości wągry domowe sposoby wybielanie paznokci

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak pozbyć się wągrów i jak wybielić paznokcie skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...