Jak poznać czy się komuś podobasz

Poradnik dodany przez: RobertMarchel
16151 0

Związek i uczucia to sprawy, w których nie należy się zbytnio spieszyć. Często decyzje podjęte pod wpływem chwili mogą zaważyć na wielu późniejszych sprawach.

Jeżeli zastanawiałeś się w jaki sposób poznać, czy ktoś Cię lubi, czy może jest tylko dla Ciebie miły, czy jeśli w Twojej głowie rodziły się pytania typu jak rozmawiać z dziewczyną, to dobrze trafiłeś.

Kanał na którym jesteś porusza tematykę relacji damsko-męskich. Filmy dotyczą uwodzenia kobiet i mężczyzn, podrywania dziewczyn, czy chłopaków w codziennych sytuacjach, a także podrywu czy uwodzenia konkretnej dziewczyny lub chłopaka.

Wiele osób zastanawia się, czy ona mnie lubi, czy ja się jej podobam lub jemu :). Jednak mało kto wie, że wszystkie te elementy składają się na techniki podrywu, które można wykorzystać w życiu codziennym i z łatwością na te pytania odpowiedzieć.

Więcej filmów i materiałów z uwodzenia i podrywu, a przede wszystkim „Test Flirtu i Ciętej Riposty" oraz „Test Atrakcyjności" znajdziesz na stronie:

http://jakzdobywac.pl/

http://www.facebook.com/robertmarchel - znajdź mnie na facebooku!

Do poradnika Jak poznać czy się komuś podobasz przypisano następujące tagi:

związek i uczucia techniki podrywu podrywanie dziewczyn jak rozmawiać z dziewczyną czy ona mnie lubi czy ja się jej podobam

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak poznać czy się komuś podobasz skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...