Jak poznać że ktoś wam zakręcił w głowie - 10 znaków

Znalazł: NieMaMnie
Źródło filmu: YouTube
22175 4.67

Zauroczenie ... tak, to na pewno spotkało każdego i każdą z was. A jeżeli jeszcze nie, to szykujcie się na irracjonalny stan który zrobi z was pokręcone osoby. Tak, dokładnie tak będzie. W końcu zauroczenie to przedziwny okres i przedziwne uczucie które bardzo często jest mylone z miłością. A przecież zauroczenie a miłość to dwie inne rzeczy. No i dlatego zobaczcie ten lekki poradnik odnośnie zauroczenia ale z przymrużeniem oka. 

Zauroczenie a zakochanie to najczęściej problem młodych osób. Ale nie tylko. Nikt nie wygra z miłością a zauroczenie może dopaść każdego. Sprawdźcie 10 oznak zauroczenia i jeżeli zaczniecie mieć takie objawy to znak, że ktoś wam mocno wpadł w oko. Oznaki zauroczenia bardzo łatwo wykryć ... ale dla innej osoby. Bo sami przecież będziemy tak zakręceni, że nie zorientujemy się, że nasze zachowanie nieco odbiega od normy. 

No cóż, życzę tylko aby każdy kto wpadnie w zauroczenie będzie mógł wykorzystać te wskazówki, trochę ochłonąć i nie zachowywać się przy obiekcie westchnień jak świr, który uciekł z zakładu

Do poradnika Jak poznać że ktoś wam zakręcił w głowie - 10 znaków przypisano następujące tagi:

związek i uczucia zauroczenie zauroczenie a zakochanie zakochanie a zauroczenie oznaki zauroczenia zauroczenie a miłość

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak poznać że ktoś wam zakręcił w głowie - 10 znaków skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...