Jak prawidłowo zasypiać podczas ciąży

Poradnik dodany przez: FemiSemi
9347 0

Kiedy powiększa się rodzina, organizm kobiety spodziewającej się dziecka przechodzi wiele zmian. Ciąża utrudniać może czynności do tej pory oczywiste i zwyczajne. Nie tylko rosnący brzuch, ale i zmieniona fizjologia, odbijająca się np. na krążeniu krwi czy powodująca mdłości, może sprawiać kłopoty. Wiele przyszłych mam ma wątpliwości co do tego, jak spać, będąc w ciąży.
Co jest prawdą, a co mitem? Z czego wynikają zalecenia, czy wszystkie są dobre dla każdej kobiety i jak poznać, że robimy coś źle? Ten krótki i przystępny poradnik wyjaśni sprawę i pokaże kilka prostych zasad. Dowiedz się z niego, jak zadbać o zdrowie swoje i dziecka przed narodzinami podczas snu.
Niezwykle przydatna, zwłaszcza w ostatnich miesiącach, jest poduszka ciążowa. Zastanawiasz się, do czego ona służy? Dowiedz się tego od doświadczonej mamy. Ten gadżet ułatwi też później macierzyństwo, pomagając przy karmieniu malucha lub zasypiania razem z nim.
Ale wygodna, nieobciążająca organów wewnętrznych pozycja podczas snu to nie wszystko. Dowiedz się z tego poradnika? również, co robić, żeby szybko zasnąć i przespać spokojnie noc. Może nawet uda Ci się zminimalizować nocne pobudki?
Zdrowa i wypoczęta przyszła mama jest szczęśliwsza, a to oznacza więcej przyjemności z macierzyństwa i troskliwą opiekę nad dzieckiem. Jeśli chodzi o spanie w ciąży, to tak naprawdę wybierając bezpieczne, komfortowe pozycje oraz wieczorny relaks bez stresów, wspierasz nie tylko zdrowie swoje, ale i maluszka. Warto o tym pamiętać. A przede wszystkim oprócz zasad słuchaj swojej intuicji i swojego ciała. Nie wiesz, co ono Ci mówi? Obejrzyj film, a wszystko będzie jasne.

Facebook - https://www.facebook.com/IdealnaMama

Instagram - https://www.instagram.com/idealnamama.pl

Do poradnika Jak prawidłowo zasypiać podczas ciąży przypisano następujące tagi:

poradnik zdrowie ciąża rodzina macierzyństwo poduszka ciążowa

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak prawidłowo zasypiać podczas ciąży skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...