Jak przekonać dziewczynę do związku

Poradnik dodany przez: Radecki-XON
34031 0

Dziewczyna mówi, że nie jest chce teraz związku i ze nie jest na niego gotowa. Co zrobić kiedy ona nie szuka chłopaka i nie chce się w nic angażować? Jak przekonać dziewczynę do związku? Czy to w ogóle możliwe?

Tym razem z opisu nic się nie dowiecie :) Nie będzie tutaj ani podpowiedzi ani odpowiedzi na pytanie co zrobić aby ona była ze mną i jak zostać jej chłopakiem skoro ona nie szuka związku.

To ciężki temat ... dla Ciebie - to oczywiste. Ale odpowiedź nie jest tak skomplikowana jak Ci się wydaje. Oglądaj a dowiesz się co i jak.

Związki, miłość i zauroczenie często po prostu się nie udają z błahych powodów. Jeżeli ona nie chce być w związku to musisz zrozumieć kilka rzeczy zanim zaczniesz "drążyć" ten temat. Film pomoże Ci się odnaleźć i nie będzie tutaj żadnych obietnic i zapewnień, tylko czyste, gołe i przydatne rady i rzeczy nad którymi warto się zastanowić. 

Pamiętaj: "ona nie szuka chłopaka" nigdy nie jest do końca prawdą ale tez nigdy nie jest do końca kłamstwem. Także zapraszam do filmu

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak przekonać dziewczynę do związku skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...