Jak przerobić koszulkę - 5 extra sposobów

Poradnik dodany przez: SprytneBabki
9340 0

SUBSKRYBUJ: http://sprytnebabki.pl/subskrybuj

AFTERSCENY: https://youtu.be/nkfpgjdg0U4

GRUPA NA FB: http://sprytnebabki.pl/grupa-facebook

FACEBOOK: http://facebook.com/sprytnebabki

 

Cześć Dziewczyny!

Robi się coraz cieplej, dlatego czas zrzucić z siebie zimowe ubrania i ruszyć na miasto w koszulkach. Jeśli Wasze szafy obfitują w niemodne łaszki, których nie chcecie zakładać, to mamy dla Was parę ciekawych patentów. Na przykład podpowiemy Wam co zrobić ze starej koszulki. Pokażemy jakie są modne koszulki na lato, a do tego rzucimy kilka naprawdę ciekawych pomysłów :). 

Bo przecież odpowiednie stylizacje to podstawa dla każdej z nas :). Przerabianie rzeczy, które mamy w domu, to przecież nie taka trudna sprawa, a można uzyskać naprawdę ciekawe efekty, którymi warto się chwalić w każdym możliwym miejscu :). Nie pokazałybyśmy Wam czegoś, co nam samym się nie podoba. A z racji tego, że jest nas pięć, to każda ma inne wyczucie smaku, więc patenty różnią się od siebie zdecydowanie :). Dlatego myślimy, że każda z Was znajdzie coś odpowiedniego dla siebie :). 

Oczywiście jak zawsze będziemy wdzięczne jeśli zostawicie nam suba, dzięki czemu będziecie mogły być na bieżąco z nowymi produkcjami :). 

W razie pytań piszcie komentarze, na które postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej :). Śledzimy je na cały czas, więc nie musicie się martwić o naszą aktywność na kanale :).

Wy też macie wpływ na kształt naszych odcinków, bierzemy wszystkie komentarze pod uwagę i staramy się wyciągać odpowiednie wnioski. 

Mamy nadzieję, że zobaczycie w naszych odcinkach coś dla siebie i polecicie nas dalej :).

A teraz zobaczcie co dla Was przygotowałyśmy! :)

Do poradnika Jak przerobić koszulkę - 5 extra sposobów przypisano następujące tagi:

stylizacje przerabianie rzeczy szycie ubrań co zrobić ze starej koszulki sposoby na koszulki modne koszulki na lato

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak przerobić koszulkę - 5 extra sposobów skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...