Jak przerobić koszulkę w tani i szybki sposób

Poradnik dodany przez: omglolita
25786 4.5

Przerabianie koszulek to bardzo łatwa, tania i szybka metoda na stworzenie sobie ze starej rzeczy czegoś nowego w czym z przyjemnością będziemy "zasuwać" po mieście :) A ten pomysł na koszulkę  nie wymaga nawet specjalnych farb do tkanin ani ... żadnych innych farb czy naklejek czy wydruków które nanosimy za pomocą żelazka. A mimo to i tak będzie kolorowo. Ciekawe prawda? 

Stylowa koszulka to coś co możemy zrobić w domu a taką fajną koszulkę na lato zrobimy dziś za pomocą ... uwaga ... jeszcze chwila napięcia ... tak, za pomocą Domestosa. Część z was pewnie już wybałuszyło oczy i zastanawia się czy nie wyłączyć tego poradnika. Ale spokojnie, przerabianie ubrań tym sposobem jest bezpieczne dla zdrowia, skóry itd. Po prostu Domestos bardzo fajnie działa na materiał, co zobaczycie w poradniku.

Pomysł na koszulkę w tym wykonaniu zadziała tylko na kolorowe rzeczy. Czyli musisz znaleźć koszulkę w innym kolorze niż białym. Zobacz jak to wszystko wygląda i stwórz własny, niepowtarzalny wzór na koszulce.

Składniki:

  • Domestos
  • Worek foliowy
  • Koszulka do przerobienia
  • Butelka z dozownikiem
  • Nożyczki
  • Worek lub kawałek kartonika

Do poradnika Jak przerobić koszulkę w tani i szybki sposób przypisano następujące tagi:

stylizacje przerabianie ubrań pomysł na koszulkę damskie koszulki przerabianie koszulek stylowa koszulka modne koszulki koszulki na lato

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak przerobić koszulkę w tani i szybki sposób skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...