Jak przerobić męską koszulę - 5 sposobów dla dziewczyn

Poradnik dodany przez: SprytneBabki
9123 0

SUBSKRYBUJ: http://sprytnebabki.pl/subskrybuj

AFTERSCENY: https://youtu.be/k4LUK6aGDhQ

FACEBOOK: http://facebook.com/sprytnebabki

Lista pomysłów z tego odcinka:

PODUSZKI W KRATĘ 0:29

PLAŻOWA TUNIKA 1:12

KOSZULOWY BEZRĘKAWNIK 1:57

PORTFEL Z MANKIETU 2:35

DZIECIĘCY ŚLINIAK 3:22

Zrobienie czegoś z niczego to specjalność kobiet. Jednakże, czasami i nam brakuje pomysłów. Dlatego przychodzę Wam na pomoc i pokażę dzisiaj jak w ciekawy sposób przerobić stare ubrania, w tym wykorzystując męską koszulę. Czy nie brzmi to cudownie? Przy pomocy najprostszych narzędzi, jakimi są nożyczki, igła, nić i czasami maszyna do szycia, możemy stworzyć stylizacje, które oczarują niejednego naszego znajomego. Która z nas o tym nie marzy? Chyba nie ma takiej kobiety. :-) Pokażę Wam, że przerabianie ubrań to nie tylko tworzenie innych kreacji, ale także możliwość wykonania przydatnych przedmiotów, takich jak na przykład poszewki na poduszkiStylizacje ubrań, unikalne poszewki, czy też inne akcesoria - wszystko to możecie wykonać zmęskiej koszuli w dodatku same i bez dodatkowych kosztów ! Czy to nie wspaniałe ? Marzenie niemalże każdej kobiety.
Jeżeli uważasz, że Ci dzisiaj pomogłam, zainspirowałam Cię, zaskoczyłam, a może sprawiłam, że znalazłaś nowe hobby, serdecznie zapraszam Cie do subskrybcji mojego kanału, na którym znajdziesz także wiele innych filmów, inspirujących do działania w domu.
Jeśli masz do przekazania mi jakiekolwiek uwagi, wskazówki, czy też po prostu pragniesz podzielić się swoimi odczuciami co do obejrzanego właśnie filmu ze wskazówkami - zostaw komentarz tutaj albo pod filmem na YouTube

Do poradnika Jak przerobić męską koszulę - 5 sposobów dla dziewczyn przypisano następujące tagi:

stylizacje przerabianie ubrań poszewki na poduszki stare ubrania męska koszula stylizacje ubrań

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak przerobić męską koszulę - 5 sposobów dla dziewczyn skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...