Jak przerobić stare jeansy - Star Style

Poradnik dodany przez: omglolita
9903 0

Stare jeansy najczęściej kończą gdzieś na dnie szafy. Jeżeli jeszcze pasują na was to możecie je wykorzystać i przerobić. Moda na stare jeansy zawsze jest na topie. Stare spodnie można naprawdę fajnie odpicować. Wystarczy trochę się zastanowić nad stylem albo po prostu zasięgnąć inspiracji z internetu i z różnych poradników i pomysłów. 

Stare dżinsy niech nabiorą nowego stylowego wyglądu i niech dalej wam służą. Skoro nie chcecie ich wyrzucić to trzeba się nimi zająć. Przerabianie ubrań w ten sposób nie wymaga żadnej wiedzy krawieckiej, bo nic nie szyjemy tutaj. Stare spodnie można dodatkowo postrzępić jeśli lubicie taki efekt. Ale przy tej stylizacji nie jest to wymagane. 

Zobacz jak przerobić stare jeansy w prosty sposób za pomocą farby do materiałów i gąbki. Możliwości sporo, więc warto poświęcić chwilę aby zorientować się o co chodzi i jak to wygląda. Sposób działa oczywiście też z innymi ubraniami. To nie musi być jeansowy materiał. To może być bluza, bluzka, koszulka a nawet trampki :)

Składniki:

  • Farba do materiałów
  • Nożyczki lub ostry nożyk
  • Gąbka
  • Foremka do ciast
  • Mazak

Do poradnika Jak przerobić stare jeansy - Star Style przypisano następujące tagi:

stylizacje stare jeansy stare dżinsy jak przerobić stare jeansy moda stare jeansy stare spodnie

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak przerobić stare jeansy - Star Style skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...