Jak przerobić stare spodenki na coś bardziej trendy

Poradnik dodany przez: xxnina34RT
10463 1

Modne spodenki i sposób ich zrobienia przy wykorzystaniu starych spodenek, które na pewno każda z was ma jeszcze gdzieś w domu. Damskie krótkie spodenki będą wyglądać bardzo fajnie jeśli wykorzystacie ten pomysł, ale jak wiadomo tego typu opinie są sugestywne i z tego powodu trzeba najpierw samemu ocenić efekt końcowy.

No ciekawym pomysłem jest zrobienie krótkich spodenek w asymetryczny sposób, dzięki czemu wyglądają inaczej niż to z czym zazwyczaj mamy do czynienia i taki krój to modny styl, który w coraz szerszych kręgach się przyjmuje. Czy to będzie hit? Tego nikt nie wie ale ważniejsza od tego jest wasza opinia i po prostu to, czy wam się podoba. 

Modne spodenki takie jak np. nieśmiertelne, postrzępione krótkie spodenki jeansowe w każdym sezonie będą dobrze wyglądać ale warto też zawsze mieć coś nowego i innego niż zazwyczaj. W końcu w nowych ciuchach czujemy się lepiej i bardziej wyjątkowo. A przerabianie ubrań daje nam możliwość tworzenia wielu różnych ciekawych projektów odzieżowych.

Do poradnika Jak przerobić stare spodenki na coś bardziej trendy przypisano następujące tagi:

szycie krótkie spodenki przerabianie ubrań stare spodenki jak zrobić krótkie spodenki modne spodenki damskie krótkie spodenki

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak przerobić stare spodenki na coś bardziej trendy skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...