Jak przygotować przeciwzmarszczkowe serum

Poradnik dodany przez: ERVISH-blogspot-com
5758 0

Szukasz domowych receptur na stworzenie naturalnych kosmetyków? Jeśli tak do bardzo dobrze trafiłaś. Zajmiemy się tutaj przygotowaniem serum do twarzy. Serum to świetny krem przeciwzmarszczkowy. Serum przeciwzmarszczkowe jest odpowiednie dla osób o cerze dojrzałej ze względu na działanie przeciwstarzeniowe, a w przypadku zniszczonej skóry o krótkich teomerach odmładzające zgodnie z wynikami badań, które pokazały, że bajkalina ma zdolność cofania cyklu komórek o 10 lat. Zasada działania tego związku jest inna niż innych kosmetyków polecanych dla skóry dojrzałej, dlatego mogą go używać również osoby młode. Ze względu na dość mocne działanie przeciwzapalne Tarczycy bajkalskiej kosmetyk będzie odpowiedni też dla osób z młodą, nieidealną cerą z przebarwieniami.

Skład serum odmładzającego dobrany jest w taki sposób, aby wykorzystać nie tyko z właściwości samej bajkaliny (flawonu). Wszystkie składniki występują w takim doborze, żeby wspierać działanie hamujące śmierć komórek poprzez ochronę telomerów. Kosmetyk ma działanie znacznie chroniące DNA komórek i zapobiegające ich mutacjom.

Oprócz działania cofającego degradację telomerów o 10 lat bajkalina poprawia jędrność i elastyczność skóry. Po 56 dniach stosowania poprawa jędrności skóry wyniosła 10,9-12,5 %. Zastosowano stężenie 1,5%, my użyliśmy stężenia 5%.

Szczegóły i pełne omówienie przepisu http://ervish.blogspot.com/2015/12/serum-krem-do-twarzy.html 

 

Składniki:

  • woda
  • ekstrakt z bajkaliny
  • lecytyna
  • włókna pomarańczy
  • inozytol

Do poradnika Jak przygotować przeciwzmarszczkowe serum przypisano następujące tagi:

domowe receptury naturalne kosmetyki serum do twarzy serum przeciwzmarszczkowe krem przeciwzmarszczkowy serum odmładzające

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak przygotować przeciwzmarszczkowe serum skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...