Jak przygotować się do baby shower - patenty Sprytnych Babek

Poradnik dodany przez: SprytneBabki
5155 0

Kiedy cała rodzina czeka na narodziny maluszka, zaangażowane są również bliskie przyjaciółki. To one zwykle towarzyszą przyszłej mamie podczas baby shower – babskiej imprezy przed narodzinami malucha.
Będziesz mają i szykujesz taką imprezę? Organizujesz baby shower dla siostry lub przyjaciółki? A może jesteś zaproszona jako gość? Zobacz, jakie patenty mają Sprytne Babki!
Najlepsze są prezenty diy, a w tym filmie znajdziesz na nie ciekawe – i proste do wykonania – sposoby. Zobacz, jak przygotować praktyczny upominek dla przyszłej mamy. Nawet jeśli nie umiesz szyć ani robić bukietów, wystarczy nauczyć się efektownego sposobu przybierania i pakowania, aby prezent dla dziecka i mamy wywołał uśmiech na twarzy. Pokazujemy prezenty, z których rodzina na pewno się ucieszy i wykorzysta je w pierwszych dniach życia.
Upominki dla gości? Nic trudnego. Dzięki tym sposobom Sprytnych Babek i one będą efektowne i zachwycające, a atmosfera przyjęcia jeszcze milsza.
Kolejny krok, o który trzeba koniecznie zadbać, to jedzenie na imprezę. Obowiązkowo podać trzeba słodkości. A sprytne dekoracje diy sprawią, że pyszne przekąski doskonale wpiszą się w klimat tej jedynej w swoim rodzaju imprezy.
Wiele z tych sposobów pozwoli jednocześnie oznajmić zaproszonym płeć dziecka – z czym wiele mam czeka do baby shower właśnie lub do tematycznej sesji zdjęciowej. A jeśli pochwaliły się tym już wcześniej, to gościom będzie łatwiej wybrać odpowiednie kolory dla prezentów i dekoracji diy dla mamy i maluszka.
Dużo słodyczy i bawcie się dobrze!

Do poradnika Jak przygotować się do baby shower - patenty Sprytnych Babek przypisano następujące tagi:

rodzina diy prezent dla dziecka baby shower sprytne babki jedzenie na imprezę

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak przygotować się do baby shower - patenty Sprytnych Babek skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...