Jak przygotować się do baby shower - patenty Sprytnych Babek

Subskrybuj kategorię
Subskrybuj kategorię:
Rodzina
Dodaj do ulubionych
Zgłoś film
  • Data dodania: 25.02.2019 / 08:19
  • Odsłony: 660
  • Ocena: 0.00
  • Głosy: 0
  •  

Poradnik dodany przez:

SprytneBabki

Do poradnika jak przygotować się do baby shower - patenty sprytnych babek przypisano następujące tagi:

Kiedy cała rodzina czeka na narodziny maluszka, zaangażowane są również bliskie przyjaciółki. To one zwykle towarzyszą przyszłej mamie podczas baby shower – babskiej imprezy przed narodzinami malucha.
Będziesz mają i szykujesz taką imprezę? Organizujesz baby shower dla siostry lub przyjaciółki? A może jesteś zaproszona jako gość? Zobacz, jakie patenty mają Sprytne Babki!
Najlepsze są prezenty diy, a w tym filmie znajdziesz na nie ciekawe – i proste do wykonania – sposoby. Zobacz, jak przygotować praktyczny upominek dla przyszłej mamy. Nawet jeśli nie umiesz szyć ani robić bukietów, wystarczy nauczyć się efektownego sposobu przybierania i pakowania, aby prezent dla dziecka i mamy wywołał uśmiech na twarzy. Pokazujemy prezenty, z których rodzina na pewno się ucieszy i wykorzysta je w pierwszych dniach życia.
Upominki dla gości? Nic trudnego. Dzięki tym sposobom Sprytnych Babek i one będą efektowne i zachwycające, a atmosfera przyjęcia jeszcze milsza.
Kolejny krok, o który trzeba koniecznie zadbać, to jedzenie na imprezę. Obowiązkowo podać trzeba słodkości. A sprytne dekoracje diy sprawią, że pyszne przekąski doskonale wpiszą się w klimat tej jedynej w swoim rodzaju imprezy.
Wiele z tych sposobów pozwoli jednocześnie oznajmić zaproszonym płeć dziecka – z czym wiele mam czeka do baby shower właśnie lub do tematycznej sesji zdjęciowej. A jeśli pochwaliły się tym już wcześniej, to gościom będzie łatwiej wybrać odpowiednie kolory dla prezentów i dekoracji diy dla mamy i maluszka.
Dużo słodyczy i bawcie się dobrze!

Kategoria: Rodzina

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak przygotować się do baby shower - patenty Sprytnych Babek skomentowało 0 osób.

Pozostało 1500 znaków