Jak przygotować Wodę Królowej Węgier

Poradnik dodany przez: Bonitka87
10121 0

Woda Królowej Węgier to bardzo ciekawa mikstura, której kiedyś przypisywano prawie że czarodziejskie właściwości związane z zachowaniem urody. Siedem wieków od wynalezienia tego specyfiku, w dzisiejszych czasach także warto zapoznać się z tą miksturą. Jest to naturalny kosmetyk który ma bardzo fajne właściwości. Jeżeli nie słyszeliście o czymś takim jak Woda Królowej Węgier to nic straconego. Dziś dowiecie się wszystkiego o tym kosmetyku na bazie rozmarynu i zobaczycie jak go zrobić. 

Jest to kosmetyk na bazie spirytusu, który kiedyś stosowano na wielu płaszczyznach i do wielu rzeczy i dolegliwości. Rozmaryn ma niesamowite właściwości lecznicze i dlatego Woda Królowej Węgier była tak popularna. Później dodawano do niej lawendę i otrzymywano pierwsze perfumy w ten sposób. 

A Wodę Królowej Węgier można przygotować na dwa sposoby. Jeden jest na bazie spirytusu i robi się go w formie nalewki a drugi to przygotowanie tej mikstury na bazie octu winnego albo jabłkowego. Zapraszam do sprawdzenia.

Do poradnika Jak przygotować Wodę Królowej Węgier przypisano następujące tagi:

domowe receptury naturalne kosmetyki kosmetyki naturalne woda królowej węgier woda królowej węgier przepis kosmetyki na bazie rozmarynu

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak przygotować Wodę Królowej Węgier skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...