Jak robić koka na 3 sposoby

Poradnik dodany przez: cassandra440
63426 0

Kok na 3 sposoby, czyli układanie włosów w taki sposób, aby nawet długie włosy nam nie przeszkadzały a cała fryzura wyglądała elegancko i stylowo. Na pewno nie każda z was lubi fryzurę kok ponieważ nie pasuje ona do wielu rysów twarzy i to niektórych kształtów twarzy. Po prostu nie wszystkie ładnie wyglądamy mając nawet idealnie zrobionego koka. 3 sposoby tutaj podane to proste fryzury a wiązanie włosów w ten sposób nie powinno być zbyt dużym problemem dla dziewczyn które często stosują i sprawdzają nowe upięcia włosów. 

Jeżeli zastanawiasz się jak zrobić koka aby wyglądał ładnie i nie był tylko chaotycznym upięciem włosów u góry to w tym poradniku masz odpowiedź. A nawet trzy odpowiedzi. Nie musisz szukać dalej. Jeżeli taka fryzura jak kok pasuje do twoich rysów twarzy to sprawdź te sposoby i wybierz jeden z nich albo stosuj wszystkie. 

Kok na 3 sposoby to fryzury pokazane krok po kroku tak że każda z was będzie mogła wykonać pokazane tutaj propozycje. No a w razie czego można kogoś poprosić o pomoc

Do poradnika Jak robić koka na 3 sposoby przypisano następujące tagi:

fryzury wiązanie włosów fryzura kok układanie włosów proste fryzury jak zrobić kok kok na 3 sposoby jak robić koka

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak robić koka na 3 sposoby skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...