Jak się uczesać - Zawinięty kok

Poradnik dodany przez: fryzjeris
17793 0

Cześć, w tym filmie zapraszam na elegancką fryzurę jaką jest zawinięty kok. Być może pomysł na fryzurę nie jest nowy, ale wykonanie jak najbardziej inne niż klasyczne fryzury z kokiem. 

Wyjątkowo ładny kok, który sprawdzi się na wielu eleganckich imprezach, balach i bankietach. Pomysł na fryzurę jest tutaj dokładnie pokazany i będziecie mogły ją wykonać same lub poproście koleżankę o pomoc w wykonaniu takiego zawiniętego koka. No i jeżeli szukasz odpowiedzi na pytanie: jaka fryzura do mnie pasuje to sprawdź ten pomysł. Być może to jest własnie to czego szukasz od jakiegoś czasu. 

Elegancka fryzura z której będziecie mogły być dumne to pomysł na udany wieczór na którym będziecie czuć się pewnie. No i mało kto uwierzy, że udało wam się zrobić taką fryzurę samodzielnie bez pomocy fryzjerki :) 

Zobacz jak zrobić zawiniętego koka na wyjątkowe okazje na których chcesz błyszczeć. No i oczywiście zapraszam serdecznie na mojego bloga: http://www.fryzjeris.pl - zdjęcia i dodatkowe informacje właśnie tam

Do poradnika Jak się uczesać - Zawinięty kok przypisano następujące tagi:

fryzury pomysł na fryzurę elegancka fryzura jak zrobić koka zawinięty kok jaka fryzura do mnie pasuje

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak się uczesać - Zawinięty kok skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...