Jak stosować profesjonalne techniki konturowania twarzy

Poradnik dodany przez: blogmakijazpl
17639 0

Idealny kontur to sekret mistrzów makijażu. Sebastian Gradzik główny make-up artist Smashbox w Polsce, zdradzi wam kilka tricków w makijażu pozwalających podkreślić kości policzkowe, wymodelować nos czy uwydatnić spojrzenie. Konturowanie twarzy potrafi bardzo wiele zdziałać w makijażu ale tylko wtedy, kiedy będzie to profesjonalnie wykonane. Aby poznać świetne techniki związane z konturowaniem twarzy koniecznie zapoznajcie się z tym materiałem. Każda z was na pewno skorzysta i będzie używać w swoich makijażach zawarte tutaj wskazówki. Konturowanie twarzy krok po kroku jest tutaj pokazane w bardzo profesjonalny sposób dzięki czemu będziecie mogły wykonać takie triki w makijażu samodzielnie. 

Samo wykonanie profesjonalnego makijażu to jedno ale jeżeli połączycie swój make up z niektórymi poradami odnośnie konturowania twarzy to bardzo łatwo możecie ukryć niedoskonałości lub uwydatnić niektóre części twarzy. Zobaczcie jak wygląda profesjonalne podkreślanie kości policzkowych i jak stosować techniki konturowania twarzy.

Do poradnika Jak stosować profesjonalne techniki konturowania twarzy przypisano następujące tagi:

makijaz konturowanie twarzy konturowanie nosa podkreślenie kości policzkowych konturowanie twarzy krok po kroku triki w makijażu

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak stosować profesjonalne techniki konturowania twarzy skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...