Jak szybko zmienić wystrój stołu w jadalni

Poradnik dodany przez: korcza44
3884 0

Samodzielne szycie pozwala na wykonanie wielu prostych dekoracji do domu pozwalających na przykład, jak w powyższym filmie, na szybką odmianę wyglądu stołu do jadalni. Łatwe do wykonania obrusy pozwolą bowiem na stworzenie wyjątkowych dekoracji do domu dzięki umiejętności szycia. Jeżeli znudził nam się już codzienny wygląd stołu do jadalni możemy pokusić się nawet o uszycie kilku lub kilkunastu prostych obrusów, które każdego dnia możemy stosować w zależności od nastroju czy okazji, jakie się pojawiają w naszym domu. Kolorowe lub jednobarwne obrusy to wyjątkowo prosty sposób także na ćwiczenie się w doskonaleniu umiejętności szycia.

Do uszycia obrusów na stół do jadalni będziemy potrzebowali podstawowych umiejętności krawieckich, maszyny do szycia i oczywiście kawałka materiału, z którego chcemy uszyć obrusy. Prostokątny kawałek materiału składamy na pół i przecinamy, a następnie na krawędziach odmierzamy dwa razy po dwa centymetry. Powstałe w ten sposób zakładki obrusów na stół do jadalniobrębiamy prostym ściegiem na maszynie do szycia i otrzymujemy dwa identyczne obrusy, które mogą stworzyć oryginalną dekorację naszego stołu do jadalni.

W kolejnych odcinkach serii szycie dla każdego udowadniam, że coraz bardziej zapominana sztuka własnoręcznego szycia na maszynie czy proste szycie ręczne nie jest wcale trudne, a pozwala w prosty i szybki sposób przygotować czy to oryginalne dekoracje do domu czy też uszyć własnoręcznie kreację z oryginalnym wzorem i krojem, której na pewno nie znajdziemy w sklepie.

https://bezwykroju.blogspot.de/

https://www.facebook.com/bezwykroju/

Do poradnika Jak szybko zmienić wystrój stołu w jadalni przypisano następujące tagi:

szycie obrusy stół do jadalni dekoracje do domu dodatki do domu

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak szybko zmienić wystrój stołu w jadalni skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...