Jak ubierać się w ciąży - poradnik

Poradnik dodany przez: FemiSemi
7127 0

Kiedy ciąża zaczyna być widoczna, trudności i wyzwań w rzeczach do tej pory zwyczajnych pojawia się wiele. Jedną z nich, w porównaniu z innymi zazwyczaj dosyć przyjemną, jest konieczność wymiany garderoby. Ten poradnik wyjaśni, co o ubierania się w ciąży warto wiedzieć. Opowiada o macierzyństwie szczerze, to nie film reklamowy, ale szczera pogadanka osoby, której zagadnienia ciążowe są bliskie.
Jak ubierać się w czasie ciąży i zmienić ubrania ciążowe naprawdę warto kupić? Nie musisz wcale dać się skusić na wszystko, co skierowane jest do przyszłych mam. Są natomiast rzeczy, które warto mieć i które rzeczywiście gwarantują wygodę dla mamy i swobodę ruchów oraz brak ucisku, co oznacza bezpieczeństwo [dla dziecka.
Jeżeli Twoja rodzina właśnie się powiększa i za kilka miesięcy czeka Cię poród, musisz przejść ten okres wygodnie. Ale też warto nie rezygnować całkowicie ze swojego stylu. Jeśli na odesłać lubisz nosić fasony oversize, to ciąża przez większość czasu niewiele w Twojej szafie zmieni. Potrzebne jednak pod jej koniec będą specjalne spodnie i rajstopy. Dowiesz się z filmu, jakie najlepiej wybierać ubrania ciążowe spośród tych, których naprawdę potrzebujesz. Ważna jest też ciążowa bielizna – zobacz, dlaczego warto i na co zwracać uwagę.
Jeżeli masz dobrze skomponowaną szafę, w której ubrania ciążowe i te zwyczajne odpowiadają Twoim nowym potrzebom, a ich możecie sprawia Ci przyjemność, to świetnie. Wiele elementów garderoby będziesz mogła nosić też w pierwszych tygodniach i miesiącach macierzyństwa. Wtedy nie będziesz mieć czas i głowy do chodzenia na zakupy, a cała nowa garderoba narażona będzie na brudzenie się. Warto więc pomyśleć zawczasu i wybierać rozsądnie.

Strona: http://www.idealnamama.pl

Facebook - https://www.facebook.com/IdealnaMama 

Do poradnika Jak ubierać się w ciąży - poradnik przypisano następujące tagi:

poradnik ciąża rodzina macierzyństwo dla dziecka ubrania ciążowe

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak ubierać się w ciąży - poradnik skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...