Jak uniknąć powszechnego błędu, który niszczy związki

Poradnik dodany przez: RobertMarchel
10804 0

http://www.facebook.com/robertmarchel - znajdź mnie na facebooku!

Związek i uczucia to temat delikatny. Czy istnieje coś takiego jak recepta na udany związek? Udane związki z pewnością istnieją, ale recepty na to raczej nie znajdziemy. Są za to problemy w związkach, które często sprawiają, że nasze relacje damsko męskie upadają i związek się kończy. Sposób na udany związek, to nic innego jak unikanie błędów, bądź odpowiednie radzenie sobie z nimi.

Gdybym miał wymienić jeden powód, dla którego związki najczęściej się rozpadają, byłoby to załamanie równowagi uczuć. A największe szkody w równowadze uczuć zachodzą właśnie poprzez ten jeden śmiertelny, błąd który jest tak powszechny.

Kanał na którym jesteś porusza tematykę relacji damsko męskich. Filmy dotyczą uwodzenia kobiet i mężczyzn, podrywania w codziennych sytuacjach, a także podrywu czy uwodzenia konkretnej dziewczyny lub chłopaka.

Więcej filmów i materiałów z uwodzenia i podrywu, a przede wszystkim „Test Flirtu i Ciętej Riposty" oraz „Test Atrakcyjności" znajdziesz na stronie:

http://jakzdobywac.pl/

Do poradnika Jak uniknąć powszechnego błędu, który niszczy związki przypisano następujące tagi:

związek i uczucia relacje damsko męskie recepta na udany związek udany związek sposób na udany związek problemy w związkach

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak uniknąć powszechnego błędu, który niszczy związki skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...