Jak usunąć zaskórniki - maseczka wyciągająca wągry

Poradnik dodany przez: Mari0lka
6771 0

Zaskórniki i wągry to zanieczyszczenia pojawiające się na twarzy każdej dorosłej osoby, często w tak dużej liczbie, że zaczynają przeszkadzać w codziennej estetyce. Warto poświęcić uwagę pozbywaniu się ich, bowiem skóra bez zaskórników i wągrów jest dużo jaśniejsza, odzyskuje blask i jest bardziej napięta. Sposobem na pozbycie się tych zanieczyszczeń na twarzy jest koreańska maseczka na twarz polecana jako znakomity środek wyciągający zaskórniki i wągry z miejsc, w których zazwyczaj się one pojawiają: nos, broda czy czoło. Specjalnym składnikiem, jaki zawiera koreańska maseczka na twarz jest aktywny węgiel, dlatego jej kolor jest zdecydowanie czarny.
Koreanki znane są ze swojej dbałości o cerę, dlatego kosmetyki z ich kraju zdobywają coraz większą popularność za granicą. W powyższym filmie przeprowadzamy więc recenzje i testykosmetyczne tego cudownego specyfiku z Korei.
Na cały zabieg pozbywania się zaskórników i wągrów składają się w sumie trzy produkty: serum oczyszczające skórę z martwego naskórka i przygotowujące ją lepiej do przyjęcia maski, sama maska oraz serum łagodzące skórę po zabiegu jej nałożenia.
Serum oczyszczające skórę z martwego naskórka należy nałożyć w niewielkiej ilości na twarz, po wcześniejszym przetarciu jej płynem micelarnym w miejscu, które planujemy oczyścić i masujemy je przez około dwie minuty. Następnie nakładamy na to maskę z węglem i pozostawiamy na skórze do momentu aż ściągnie się ona mocno i stwardnieje. Sam zabieg ściągania maski nie jest zbyt przyjemny, ale to dzięki temu mamy szansę wyciągnąć z naszej skóry zalegające tam zaskórniki. Po zdjęciu maski, skóra jeszcze raz jest traktowa serum, tym razem łagodzącym skutki tego zabiegu. Pozwala on cieszyć się czystszą i bardziej promienną cerą. 

Facebook: https://www.facebook.com/beasienne/

Instagram: https://www.instagram.com/beasienne/

Do poradnika Jak usunąć zaskórniki - maseczka wyciągająca wągry przypisano następujące tagi:

zaskórniki recenzje i testy wągry maseczka na twarz płyn micelarny

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak usunąć zaskórniki - maseczka wyciągająca wągry skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...