Jak uszyć bandeau i koszulkę

Poradnik dodany przez: xxnina34RT
11613 0

Zestaw na lato, czyli koszulka DIY i bandeau, także wykonane w domowym zaciszu. Bardzo fajny i seksowny zestaw, który w gorące dni pozwoli wam swobodnie funkcjonować. Wygodne, przewiewne i przede wszystkim dobrze wyglądające ubranie. 

Koszulka na lato z delikatnego, lekkiego materiału to strzał w dziesiątką jeżeli chodzi o ciuchy wakacyjne. Wykonanie zarówno opaski na biust jak i koszulki diy wymaga od was już trochę doświadczenia w projektach związanych z szyciem na maszynie, więc jeżeli nie macie dobrego kontaktu z tym urządzeniem, to raczej trzeba będzie poszukać innego projektu. Chociaż ja jestem zdania, ze trzeba próbować, bo przecież to nie są jakoś wyjątkowo skomplikowane rzeczy. A ja się nie uda to trudno - wyjdzie następnym razem, bo człowiek najlepiej uczy się na błędach.

Szycie koszulek i różnych dodatków to wyjątkowo fajna sprawa. Własnymi siłami i tanim kosztem szybko można wypełnić braki w naszej garderobie, nie tylko wakacyjnej. Mam nadzieję, ze ten zestaw na lato wam się spodoba. 

Do poradnika Jak uszyć bandeau i koszulkę przypisano następujące tagi:

szycie szycie koszulek bandeau opaska na biust koszulka diy koszulka na lato zestaw na lato

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak uszyć bandeau i koszulkę skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...