Jak uszyć długą sukienkę z rozcięciem

Poradnik dodany przez: xxnina34RT
32466 4

Wiele projektów dotyczących szycia ubrań to proste pomysły, które dobrze się prezentują w efekcie finalnym. Jednym z takich projektów jest sukienka z rozcięciem. Jest to wersja na lato, z bardzo lekkiego i cienkiego materiału. Taka letnia sukienka dobra będzie na spacery po plaży, na pikniki na łące i na letnie wycieczki. Jest wygodna, luźna i nie krępuje ruchów. To właśnie dzięki temu rozcięciu, które tutaj zostało zrobione. 

Szycie sukienki wymaga od was tylko podstawowej znajomości obsługi maszyny do szycia. Ale przy szyciu ubrań to raczej oczywiste, że do akcji wchodzi maszyna do szycia. Chociaż są projekty, gdzie można bez niej się obejść i jeżeli takowe was interesują, to zapraszam na profil, gdzie kilka takich pomysłów na szycie ubrań znajdziecie. 

Sukienka na lato do wykonania z jakiegoś dowolnego letniego materiału o dowolnych wzorach. W końcu ubierzcie to co chcecie, w takich kolorach jakie wam najbardziej pasują. Zapraszam do uszycia sukienki z rozcięciem i do zobaczenia w kolejnym filmie.

Do poradnika Jak uszyć długą sukienkę z rozcięciem przypisano następujące tagi:

szycie szycie sukienki szycie ubrań sukienka na lato sukienka z rozcięciem letnia sukienka

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak uszyć długą sukienkę z rozcięciem skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...