Jak uszyć krótkie spodenki z materiału

Poradnik dodany przez: xxnina34RT
18675 0

Krótkie spodenki nie zawsze muszą być jeansowymi spodenkami. Jest kilka innych materiałów z których można zrobić bardzo fajne, modne i seksowne spodenki na lato. W końcu nie tylko krótkie spódniczki potrafią wywołać pożądanie płci przeciwnej :)

Krótkie spodenki w tym wykonaniu przede wszystkim warto zrobić w podobnym jak ten wzorze. Taki materiał i taki wzór bardzo fajnie się nadają do tego celu a pionowe paski wyszczuplają naszą sylwetkę. Szycie spodenek  z materiału elastycznego nie jest trudne jednak dobrze zmierzcie wymiary, gdyż takie spodenki nie mogą być luźne. 

Tą techniką a raczej sposobem można szyć spodenki na lato z różnych elastycznych materiałów ale pamiętajcie, że nie każdy wzór będzie dobrze wyglądał. Mówi się, że ładnemu we wszystkim ładnie ale tutaj chyba to nie ma zastosowania. Spodenki na lato w tym wykonaniu też wyglądają świetnie kiedy są zrobione z materiału o marynarskich wzorach. Idealnie się to komponuje np. z białą bluzką rozpinaną, zawiązaną na supeł. Sprawdźcie

Do poradnika Jak uszyć krótkie spodenki z materiału przypisano następujące tagi:

szycie krótkie spodenki szycie ubrań spodenki na lato szycie spodenek jak uszyć krótkie spodenki

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak uszyć krótkie spodenki z materiału skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...