Jak uszyć letnią sukienkę i oszczędzić sporo gotówki

Subskrybuj kategorię
Subskrybuj kategorię:
Szycie
Dodaj do ulubionych
Zgłoś film
  • Data dodania: 15.01.2018 / 11:00
  • Odsłony: 1 776
  • Ocena: 0.00
  • Głosy: 0
  •  

Poradnik dodany przez:

spryciuleczka1

Do poradnika jak uszyć letnią sukienkę i oszczędzić sporo gotówki przypisano następujące tagi:

Modne sukienki i nowe sukienki na lato to najlepszy sposób na poprawienie humoru każdej kobiecie. Problem jednak w kosztach, które w przypadku modnych firm bywają niemałe. Aby jednak zapewnić sobie dobry humor i modne sukienki, warto przyswoić parę sztuczek związanych z szyciem na maszynie pozwalającym uszyć proste a efektowne sukienki na lato bez wydawania dużej ilości pieniędzy. Szycie krok po kroku modnej sukienki w tak lubiane przez większość kobiet białe paski na granatowym tle prezentujemy w powyższych filmie. Modna sukienka na lato w paski zapewni dobry humor i modny wygląd nie tylko nad morzem czy jeziorem. Swobodny styl, jaki dzięki niej zyskujemy, nadaje się bowiem także do przestrzeni miejskich, a z biała marynarką świetnie może prezentować się nawet w biurze.
Szycie modnej sukienki na lato wymaga zaledwie wykonania odpowiedniego wykroju, kawałka materiału o odpowiedniej długości i szerokości, a także maszyny do szycia i igły z nitką do początkowego obszycia sukienki na lato. Na rozłożonym na płasko materiale, z którego planujemy uszyć sukienkę rozkładamy na wzór inną sukienkę lub halkę o pożądanym przez nas kształcie i rozmiarach. Ołówkiem do materiału wykonujemy jej obrys, zostawiają po 5 centymetrów z każdej strony do obrębienia materiału. Następnie wykraiwamy odpowiedni kształt i powstały projekt zszywamy najpierw ręcznie igłą z nitką, a następnie obrębiamy na maszynie do szycia, nie pozostawiając dzięki temu zbędnych nitek z materiału czy szycia.
Tak uszyta sukienka na lato to nie tylko modny i efektowny strój, ale także radość z wykonanej samodzielnie pracy i postępów w szyciu na maszynie, które z czasem możemy wykorzystywać do tworzenia innych ubrań. 

Kategoria: Styl i moda > Szycie

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak uszyć letnią sukienkę i oszczędzić sporo gotówki skomentowało 0 osób.

Pozostało 1500 znaków