Jak uszyć luźną sukienkę z dzianiny

Poradnik dodany przez: xxnina34RT
30648 0

Kiedy mamy ciepłe dni to do akcji wkraczają sukienki i spódniczki. Ale oprócz tego aby te ubrania wyglądały dobrze, musimy się także w nich dobrze czuć. Dlatego w tym poradniku sukienka z dzianiny w luźnej wersji, która dobrze maskuje niedoskonałości sylwetki.

Szycie ubrań krok po kroku to bardzo fajna sprawa ale od razu zaznaczam, że ten poradnik to już nie jest coś dla początkujących osób, tylko już taki bardziej zaawansowany krój przy którym trzeba znać się na maszynie do szycia i mieć doświadczenie w szyciu. Ubrania wykonywane w tym stylu to co prawda nie są niesamowicie trudne rzeczy ale wiecie, no jak ktoś mało szyje to będzie miał problem. 

Po uszyciu takiej luźnej sukienki możecie jeszcze pomyśleć nad dodatkami, jak ozdobny pasek albo broszka. Może też dobrze będzie się komponował większy naszyjnik lub apaszka?   

A z pewnością sukienka maskująca brzuch będzie dobrą propozycja po zimie, gdyż no niestety my dziewczyny (a przynajmniej wiele z nas) ma ten problem i sama się z tym borykam

Składniki:

  • Dwie tkaniny (dzianina): szara i fioletowa

Do poradnika Jak uszyć luźną sukienkę z dzianiny przypisano następujące tagi:

szycie szycie ubrań szycie krok po kroku szycie ubrań krok po kroku sukienka z dzianiny luźna sukienka sukienka maskująca brzuch

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak uszyć luźną sukienkę z dzianiny skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...