Jak uszyć małą "czarną"

Poradnik dodany przez: xxnina34RT
20000 0

Mała czarna to znane odwołanie do kawy, które od wielu wielu lat u nas funkcjonuje. Tym razem jednak mała czarna to określenie prostego pomysłu na sukienkę. Szycie takiego ubrania nie będzie dla was wielkim wyzwaniem jeśli tylko macie doświadczenie w szyciu na maszynie. Pomysł na prosta sukienkę i jak uszyć ją w domu to coś dla wszystkich, które lubią domowe szycie ubrań. 

Niestety nie jest to zadanie dla początkujących. W takim przypadku polecam inne propozycje, które można znaleźć u mnie na profilu. Tak naprawdę kolor sukienki nie ma tutaj znaczenia. Czy to będzie sukienka granatowa, czarna, zielona, biała czy jeszcze inna, to już wasz wybór. W końcu same wiecie w którym kolorze wam do twarzy i na jakie okazje potrzebujecie takiej prostej sukienki. Jak uszyć ją aby była dopasowana do waszej talii to już zobaczycie w poradniku. 

I jeszcze jedna uwaga. Ta sukienka niestety nie jest uniwersalnym pomysłem na szycie ubrań na każda figurę. Krój który tutaj został wykorzystany pasuje raczej tylko do szczupłej sylwetki, gdyż sukienka przylega do ciała.

Do poradnika Jak uszyć małą "czarną" przypisano następujące tagi:

szycie szycie ubrań szycie na maszynie sukienka granatowa prosta sukienka jak uszyć sukienka szycie

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak uszyć małą "czarną" skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...