Jak uszyć poszewkę ozdobną na poduszkę

Poradnik dodany przez: xxnina34RT
20388 0

Bardzo łatwa w uszyciu ozdobna poszewka na poduszkę o wymiarach 40 cm x 40 cm. Poszewka na poduszkę w tym wykonaniu to projekt dla początkujących i każdy sobie z nim poradzi. Nic trudnego a bardzo ładny efekt. Oczywiście to najbardziej będzie zależeć od tego jaki materiał wybierzecie i jak on będzie komponował się z miejscem w którym takie ozdobne poduszki będą sobie leżeć i cieszyć nasze oko. 

Oczywiście bez maszyny do szycia się nie obejdzie ale tutaj są same podstawy jeżeli chodzi o szycie. Poszewki takie bardzo dużo dają nam jeżeli chodzi o dekoracje wnętrz i często sa taką "wisienką na torcie" przy wykończeniu wystroju np. sypialni. 

Szycie krok po kroku (czyli tak jak tutaj jest pokazane) to poradniki dzięki którym bez niczyjej pomocy, same możemy tworzyć różne rzeczy na które byśmy nie wpadły albo których nie wiedzieliśmy za bardzo jak wykonać. Szycie poszewki w sposób z filmiku to rzecz jasna tylko jedna z propozycji ale jeśli się wam podoba to po prostu znajdźcie materiał który wam się podoba i do dzieła.

Do poradnika Jak uszyć poszewkę ozdobną na poduszkę przypisano następujące tagi:

szycie szycie krok po kroku poszewka na poduszkę szycie poszewki poduszka szycie ozdobna poszewka

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak uszyć poszewkę ozdobną na poduszkę skomentowało 1 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...