Jak uszyć proste kolczyki krok po kroku

Poradnik dodany przez: MoraZmora
6127 0

Kobiety z pewnością doceniają piękno i unikalność ręcznie robionej biżuterii. Szczególną popularnością cieszą się wszelkiego rodzaju kolczyki DIY, a także bransoletki czy naszyjniki przygotowywane za pomocą techniki zwanej sutasz. Jest to rękodzielnicza metoda wykorzystująca specjalne sznurki, igłę z przezroczystą nicią oraz mniejsze i większe korale do ozdoby i nadania niepowtarzalnego stylu robótce.
Na powyższym filmiku przedstawiono sposób na proste i łatwe kolczyki prezentujące samą technikę oraz pozwalające na samodzielne wykonanie projektu DIY. Jeżeli lubimy nowoczesne stylizacjezapewne wiemy, że jest to bardzo popularny dodatek do strojów, szczególnie, jeżeli wykonany jest na zamówienie metodą rękodzielniczą.
Taka biżuteria i dodatki do niej mają wyjątkowy charakter, ponieważ powstają jako egzemplarze jedyne w swoim rodzaju, których nie jesteśmy w stanie powtórzyć. Możemy także dodać ulubione elementy, ozdobić tak jak chcemy, wykorzystać koraliki, korale czy też sznurki w różnych barwach. Powinniśmy jednak pamiętać, że taka biżuteria wymaga czasu do jej estetycznego wykończenia. Dzięki temu zyska dodatkowego uroku, dlatego nie powinniśmy się śpieszyć i zagospodarować trochę czasu, aby stworzyć piękne kolczyki, których z pewnością nie powstydziłby się nawet doświadczony jubiler.
Powyższy filmik pokazuje, jak z kilku prosty sznurków, jednego kamienia z dziurkami do przeszywania, możemy stworzyć piękny, lekki i efektowny kolczyk własnymi rękami. Warto też wiedzieć, że sutasz posiada ogromne możliwości twórcze, dlatego nie trzeba się ograniczać jedynie do kolczyków, można też wykonać broszki czy naszyjniki. Tutorial ten podpowiada, jak eksperymentować, kreować i wykorzystywać porady zawarte na tym wideo. Możemy się realizować się twórczo z pomocą powyższych rad i prezentacji tej ciekawej techniki rękodzielniczej.

Moja strona: http://githagoart.com/ 

Do poradnika Jak uszyć proste kolczyki krok po kroku przypisano następujące tagi:

kolczyki biżuteria jubiler stylizacje biżuteria i dodatki kolczyki diy sutasz

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak uszyć proste kolczyki krok po kroku skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...