Jak uszyć spódnicę plisowaną

Poradnik dodany przez: xxnina34RT
36055 0

Mało kto lubi okres zimowy. Nie mówię, że wszystkie z was nienawidzą zimy ale chyba można zaryzykować stwierdzenie, że większość nie jest pozytywnie nastawiona do tego okresu. chciałoby się założyć jakąś super kieckę, coś znalezionego, kupionego lub uszytego własnoręcznie a tu niestety zima wrzuca nam ograniczenia. ale prędzej czy później przyjdzie odpowiednia pogoda i dobrze mieć już przygotowane kilka letnich pozycji. 

Jednym z pomysłów jest spódnica plisowana, czyli tzw. plisowanka, którą wykonać można z dzianiny. Kolor oczywiście jaki chcecie. Macie się dobrze czuć nie tylko w takiej plisowanej spódniczce ale także w kolorze w jakim taka spódniczka plisowana będzie wykonana. 

Od razu warto zaznaczyć, że wbrew pozorom spódnica plisowana nie jest łatwym projektem i trzeba mocno się skupić i dokładnie wszystko zmierzyć zanim zaczniemy szycie. Wykroje w takich projektach są ważne ale nie najważniejsze. Po prostu zobaczcie jak to wygląda i jak można wykonać takie szycie. Krok po kroku będzie pokazane wszystko więc powodzenia. 

Zapraszam na FB autorki: https://www.facebook.com/emem.szop

Składniki:

  • Materiał: dzianina
  • Narzędzia krawieckie

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak uszyć spódnicę plisowaną skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...