Jak uszyć spódniczkę z tiulu

Poradnik dodany przez: xxnina34RT
35568 0

Spódniczka z tiulu to pomysł dla małej księżniczki, czyli praktycznie dla każdej dziewczynki. Ale Ty też możesz zaszaleć i zrobić sobie taką spódniczkę. Gdzie jej użyjesz? A chociażby na imprezie karnawałowej albo jakiejś imprezie przebieranej. Wtedy taka spódniczka z tiulu będzie jednym z elementów przebrania. Nie jest to oczywiście coś uniwersalnego ale jak zobaczycie na końcu poradnika, taka spódniczka wygląda bardzo fajnie na dorosłej osobie. W tym filmie jest ona biała ale tworząc ją dla małej dziewczynki proponuję nieśmiertelny kolor różowy. Chociaż najlepiej aby wasza córeczka sama wybrała kolor. 

Spódniczka księżniczki to bardzo prosty patent i bardzo prosta rzecz do uszycia. Pomysł na przebranie z użyciem takiej spódniczki z tiulu nie zajmie wam dużo czasu a efekt naprawdę fajny. Można też zrobić, czyli zszyć więcej warstw aby była ona dłuższa. 

Spódniczka falbanka i jej wykonanie macie tutaj pokazane i kiedy się zdecydujecie na ten pomysł to wystarczy tylko zakupić odpowiednią ilość materiału. 

Do poradnika Jak uszyć spódniczkę z tiulu przypisano następujące tagi:

szycie pomysł na przebranie spódniczka z tiulu spódniczka falbanka spódniczka z tiulu jak zrobić spódniczka księżniczki

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak uszyć spódniczkę z tiulu skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...