Jak uszyć sukienkę z dodatkiem skóry

Subskrybuj kategorię
Subskrybuj kategorię:
Szycie
Dodaj do ulubionych
Zgłoś film
  • Data dodania: 05.07.2014 / 20:00
  • Odsłony: 15 136
  • Ocena: 5.00
  • Głosy: 1
  •  

Poradnik dodany przez:

xxnina34RT

Do poradnika jak uszyć sukienkę z dodatkiem skóry przypisano następujące tagi:

Szycie sukienki może być trudne albo łatwe. Może być to projekt do którego potrzebny jest specjalny wykrój, albo sposób w którym nic takiego nie jest wymagane. Tutaj macie pomysł na sukienkę bez wykroju, z dodatkiem elementu ze skóry.

Szycie sukienki nie jest tutaj pokazane tak super dokładnie krok po kroku ale jeżeli maszyna do szycia nie jest dla Ciebie magicznym rekwizytem, to z pewnością ten poradnik wskaże Ci drogę i sposób wykonania tego projektu. Szycie ubrań nie zawsze jest dla początkujących dobrym rozwiązaniem i nie wszystko musi być niesamowicie proste. Ta sukienka na lato i wiosnę tak naprawdę trudna w wykonaniu nie jest o czym się przekonacie oglądając film.

A co do samego pomysły na sukienkę to w sumie nie jest to tylko sezonowa rzecz. Jest ona elegancka i nawet w chłodniejsze dni, pod płaszczem możemy gdzieś w niej się wybrać. 

No i jedna uwaga - latem w mocnym słońcu skóra na sukience się mocno nagrzewa więc lepiej w takie dni niech sukienka czeka w szafie na inny termin :)

Kategoria: Styl i moda > Szycie

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak uszyć sukienkę z dodatkiem skóry skomentowało 1 osób.

Pozostało 1500 znaków