Jak uszyć sukienkę z dodatkiem skóry

Poradnik dodany przez: xxnina34RT
18831 5

Szycie sukienki może być trudne albo łatwe. Może być to projekt do którego potrzebny jest specjalny wykrój, albo sposób w którym nic takiego nie jest wymagane. Tutaj macie pomysł na sukienkę bez wykroju, z dodatkiem elementu ze skóry.

Szycie sukienki nie jest tutaj pokazane tak super dokładnie krok po kroku ale jeżeli maszyna do szycia nie jest dla Ciebie magicznym rekwizytem, to z pewnością ten poradnik wskaże Ci drogę i sposób wykonania tego projektu. Szycie ubrań nie zawsze jest dla początkujących dobrym rozwiązaniem i nie wszystko musi być niesamowicie proste. Ta sukienka na lato i wiosnę tak naprawdę trudna w wykonaniu nie jest o czym się przekonacie oglądając film.

A co do samego pomysły na sukienkę to w sumie nie jest to tylko sezonowa rzecz. Jest ona elegancka i nawet w chłodniejsze dni, pod płaszczem możemy gdzieś w niej się wybrać. 

No i jedna uwaga - latem w mocnym słońcu skóra na sukience się mocno nagrzewa więc lepiej w takie dni niech sukienka czeka w szafie na inny termin :)

Do poradnika Jak uszyć sukienkę z dodatkiem skóry przypisano następujące tagi:

szycie szycie sukienki szycie ubrań jaka sukienka na lato sukienka jak uszyć pomysły na sukienki sukienki pomysły

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak uszyć sukienkę z dodatkiem skóry skomentowało 1 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...