Jak w łatwy sposób zrobić perfumy - poradnik

Poradnik dodany przez: ilona2309
24145 0

Oto przepis i sposób na to jak można samemu, domowym sposobem zrobić własne perfumy. Przepis wcale nie jest czymś skomplikowanym i nie potrzebujesz domowego laboratorium aby tworzyć własne nuty zapachowe. A jeżeli chodzi o olejki eteryczne to bardzo łatwo znajdziesz je w internecie. Co prawda można je uzyskać samemu ale to już temat na trochę inny poradnik.

Jak wiadomo dobre i markowe perfumy są  drogie i nie każdy może sobie na nie pozwolić. Dlatego może warto zainteresować się domowymi perfumami i prostym sposobem na ich stworzenie? Tym bardziej, że same zdecydujecie jakich olejków eterycznych użyć i jak mocne mają być wasze perfumy. 

Zobacz jak zrobić perfumy które z powodzeniem będą mogły zastąpić tanie egzemplarze i te ze średniej półki. 

A przedstawione doświadczenie zostało przeprowadzone w Społecznym Gimnazjum nr 20 w Warszawie przez: Karolinę Dubielak, Annę Firek i Karolinę Majcher. Dodatkowo serdecznie podziękowania dla pani mgr Magdaleny Kiziukiewicz za konsultacje, wsparcie merytoryczne i duchowe :)

Składniki:

  • Spirytus
  • Olejki eteryczne

Do poradnika Jak w łatwy sposób zrobić perfumy - poradnik przypisano następujące tagi:

domowe receptury olejki eteryczne domowe perfumy jak zrobić perfum domowe perfumy przepis przepis na perfumy jak zrobić perfumy

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak w łatwy sposób zrobić perfumy - poradnik skomentowało 1 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...