Jak wybielać zęby - doświadczenia z popularnymi produktami

Poradnik dodany przez: DesignYourLife
25993 0

Któż z was nie chciałby mieć białych zębów? No każda dziewczyna i każdy chłopak chce dobrze wyglądać a zęby potrafią dużo zepsuć. A jeżeli jeszcze pijesz kawę i nie daj boże palisz nałogowo to Twoje zęby to na pewno nie białe zęby. Oto zestaw porad i wskazówek odnośnie wybielania zębów domową metodą przy użyciu kupnych specyfików. W takim razie dlaczego to jest domowa metoda? A bo można też wybielać zęby u stomatologa przy użyciu specjalistycznych technik. 

Dlatego jeżeli zastanawiasz się co zrobić aby mieć białe zęby to koniecznie oglądaj ten poradnik o wybielaniu zębów. Opinie tutaj zawarte bazują na realnych doświadczeniach i na konkretnym sprawdzeniu takich produktów jak paski wybielające Blend-a-med 3d white, paski wybielające Blend-a-med 3d white lux i Biała Perła - system wybielający (ale ta ostatnia pozycja sprawdziła się najsłabiej ze wszystkich o czym tez będzie w filmie)

Zapraszam do filmu wszystkich którzy chcą wreszcie mieć białe zęby tak jak w reklamach (no prawie bo prawdziwa biel nie świeci :)

Składniki:

  • Więcej na ten temat:
  • http://designyourlife.pl/fashion/moja-przygoda-z-wybielaniem-zebow/

Do poradnika Jak wybielać zęby - doświadczenia z popularnymi produktami przypisano następujące tagi:

porady i wskazówki białe zęby wybielanie zębów co zrobić aby mieć białe zęby paski wybielające wybielanie zębów opinie wybielanie zębów paski

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wybielać zęby - doświadczenia z popularnymi produktami skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...