Jak wydrukować grafikę na materiale w domowych warunkach

Poradnik dodany przez: Bonitka87
26628 0

Drukowanie na materiałach w warunkach domowych odbywać się poprzez przeniesienie nadruku na materiał albo przez bezpośrednie drukowanie na materiale. Tak, jest to możliwe i na tym filmie jest to pokazane. Do wydruku nada się wiele materiałów, ale nie wszystkie. Na pewno nie moga to być zbyt grube tkaniny. Najbardziej odpowiednie to te podobne fakturą do lnu. 

Poza tym, najlepsza do takiego nadruku na materiale będzie drukarka laserowa, gdyż jej nadruk będzie trwały i pranie go za mocno nie zniszczy. No chyba, że nadruk ma być wykorzystany np. do obrazka w ramce, wtedy jak wiadomo taka rzecz nie będzie miała styczności z wodą więc można posłużyć się drukarką atramentową.

Przeniesienie wydruku na koszulkę to już trochę inny temat. Tutaj drukujemy bezpośrednio na materiale. Zobaczcie jak zrobić taki nadruk w domu i wykorzystajcie ten pomysł do swoich projektów które pewnie będą powiązane z dekoracjami i technikami Decoupage. 

Jeszcze raz zachęcam do spróbowania tego pomysłu ale też od razu mówię, że istnieje możliwość uszkodzenia drukarki

Składniki:

  • Materiał (w tym przypadku coś na kształt lnu)
  • Rysunek
  • Drukarka laserowa

Do poradnika Jak wydrukować grafikę na materiale w domowych warunkach przypisano następujące tagi:

szycie drukowanie na materiałach własny nadruk nadruk w domu własny nadruk na drukarce przeniesienie wydruku na koszulkę nadruki na materiałach

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wydrukować grafikę na materiale w domowych warunkach skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...