Jak wykonać business make up

Poradnik dodany przez: blogmakijazpl
20303 0

Świeży i lekki makijaż, który idealnie sprawdzi się do pracy, czyli klasyczny i bardzo uniwersalny makijaż biznesowy. Najważniejszą cechą tego makijażu jest fakt, że nie jest on krzykliwy i nadaje nam powagi, tego czegoś co kojarzy nam się z siłą, władzą i biznesem. Makijaż do pracy musi być też uniwersalny, czyli musi to być makijaż dzienny który będzie można mieć na sobie do godzin wieczornych, ponieważ często dłużej zostajemy w pracy. To tez wiąże się z tym, że do takiego makijażu po prostu musimy używać jak najlepszych kosmetyków i produktów. Idealny makijaż będzie dobrze wyglądał przez długi czas.

Makijaż do pracy, mimo że rządzi się swoimi zasadami to też jest tutaj sporo swobody. Przykładowo w tej wersji trochę większy nacisk położymy na podkreślenie oczu. Makijaż biznesowy jest propozycją dla wszystkich z was, które pracują i które chcą dobrze i świeżo wyglądać w pracy. 

Zobacz jak zrobić makijaż tego typu i przy następnej okazji sama wypróbuj ten makijaż. Krok po kroku się możesz go tutaj nauczyć

Składniki:

  • Kosmetyki i produkty użyte w tym makijażu znajdziesz tutaj:
  • http://blogmakijaz.pl/business-make-up.html

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wykonać business make up skomentowało 1 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...