Jak wykonać dekoracje z własnym nadrukiem do poduszek

Poradnik dodany przez: Bonitka87
22887 3

Poduszki Vintage to jeden ze sposób na zrobienie dekoracyjnych poduszek. Dzięki temu, że na takiej poduszce będziemy mieli własny nadruk to daje nam ogromne pole do popisu. Praktycznie możemy sobie wydrukować co chcemy i umieścić na poduszce według osobistych upodobań. A jeżeli chodzi o drukowanie na materiale w domowym zaciszu to koniecznie zapraszam do poprzedniego poradnika który jest już na moim profilu. Tam zobaczycie technikę drukowania nadruków na materiale za pomocą drukarki laserowej. 

Własne poduszki mogą być bardzo fajną ozdobą do sypialni, salonu czy pokoju. W sumie wszędzie tam gdzie mamy kanapę lub łóżko. Tak naprawdę pozostaje tylko pomysł na poduszki i już można zabierać się do dzieła. Co prawda to właśnie wymyślenie tego co ma się znaleźć na nadruku jest najcięższe ale kiedy już znajdziecie odpowiednią grafikę, to nie pozostaje nic innego jak wydrukować ja i wkomponować w poduszkę. 

Zapraszam do tego filmu jak i do innych ciekawych poradników znajdujących się na moim profilu

Do poradnika Jak wykonać dekoracje z własnym nadrukiem do poduszek przypisano następujące tagi:

szycie własne poduszki poduszki dekoracyjne poduszki vintage poduszki do dekoracji drukowanie na materiale jakie poduszki pomysł na poduszki

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wykonać dekoracje z własnym nadrukiem do poduszek skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...