Jak wykonać elektryzujący look

Poradnik dodany przez: blogmakijazpl
6850 0

Makijaż jest dla kobiety bardzo ważny. Nie jest istotne gdzie wychodzi, ale zawsze musi wyglądać dobrze. A wręcz bardzo dobrze, a najlepiej olśniewająco i oszałamiająco. Szkoła makijażu dla kobiety jest obowiązkowa, ale jak to bywa z edukacją, są różne szkoły, dziewczyny mają różne umiejętności, czy wyczucie smaku. Kolorowy makijaż nie każdej wychodzi i nie każdej pasuje. Niestety, ale stosując zły makijaż można wystawić się na pośmiewisko, czy po prostu dostać odwrotny efekt niż zamierzony.

Jeśli chodzi o makijaż na imprezę stosujemy tę samą zasadę. Nie może on być zbyt krzykliwy, ale musi pasować do naszej cery i naszej twarzy. Musi przyciągać uwagę, ale musi być pozytywne skojarzenia. Makijaż w wielu kolorach nie jest łatwy ale da się go zrobić przy odrobinie wprawy.

Nasycone, elektryzujące barwy to znak rozpoznawczy Urban Decay. Makijażystka marki pokazuje, jak wykreować make-up, w którym najważniejszy jest właśnie kolor! Zobacz jak zrobić ten makijaż krok po kroku! Przekonaj się, że łatwo być piękną.

Do poradnika Jak wykonać elektryzujący look przypisano następujące tagi:

makijaz szkoła makijażu makijaż na imprezę kolorowy makijaż makijaż krok po kroku makijaż w wielu kolorach

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wykonać elektryzujący look skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...