Jak wykonać kalendarz adwentowy z rolek po papierze toaletowym

Poradnik dodany przez: jusssi
6152 0

Grudzień to idealny czas, abyśmy mogli się twórczo realizować – proces, w którym może uczestniczyć cała rodzina. Mamy ku temu doskonałą sposobność i jednocześnie wiemy, jakie ozdoby chcielibyśmy najchętniej powiesić w naszych domach. W Internecie pojawiają się rozmaite DIY, które w prosty i szybki sposób prezentują sposoby na wykonanie dekoracji. Śnieżynki z papieru, malowanie bombek ze styropianu, tworzenie świeczników z naturalnych materiałów. Dla dziecka jest to niebywała zabawa, którą może wykonywać zarówno w szkole, jak i w domu. Dzięki temu święta będą miały dla niego jeszcze więcej radości.
Na powyższym filmiku pokazano, jak w łatwy sposób i bez szczególnych umiejętności plastycznych, wykonać kalendarz adwentowy. Jest to propozycja dla osób, które lubią własnoręcznie przygotowywać ozdoby albo mają małe dzieci, którym trzeba zająć czas. To również dobry sposób na kreatywny recykling. Zamiast wyrzucać zużyte materiały, możemy je przykleić do podstawy i stworzyć plastry miodu albo wykonać podłużne kieszonki. Taki prosty, ale efektowny kalendarz adwentowy będzie doskonałą okazją do ćwiczenia kreatywności. Dzięki niemu nasz dom stanie się jeszcze ładniejszy i lepiej przygotowany na ten jeden wieczór w roku, na który czekają zarówno dorośli, jak i dzieci.
Możemy spędzić czas w oczekiwaniu na święta, czerpiąc z atmosfery, jaka panuje w grudniu. To migocące światełka choinkowe, kolędy i piosenki w radiu, promocje w sklepowych półkach, przyrządzanie świątecznych potraw. W tym wyjątkowym okresie cała rodzina będzie chciała spędzić wspólnie czas, dlatego możemy dodać nieco urozmaicenia i wspólnie wykonywać DIY. Wystarczy odrobina czasu i materiały, które znajdują się w domu.

 

Do poradnika Jak wykonać kalendarz adwentowy z rolek po papierze toaletowym przypisano następujące tagi:

recykling święta rodzina diy dla dziecka kalendarz adwentowy

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wykonać kalendarz adwentowy z rolek po papierze toaletowym skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...